Hakkımızda

Mart 2015’ te kurulan kardiyopedi.com kardiyoloji bilimini içeren konularda eğitim alan tıp fakültesi öğrencilerinden, sağlık profesyönellerine kadar 
geniş yelpazedeki meslektaşlarımıza internet olan heryerde istedikleri an faydalanabilecekleri öğrenim içeriklerini sunmayı amaçlamaktadır.

Kardiyopedi.com ekibi olarak görsel (video temelli) eğitimin son derece önemli olduğuna inanıyoruz. İzleyin, durdurun, tekrar tekrar izleyin, sorular sorun, bilgilerinizi paylaşın ama sonuç olarak öğrenin ve öğretin.

Kardiyopedi video arşivi hızla çoğalmakta, zaman içerisinde meydana gelebilecek karışıklıkları önlemek adına videoların başına kategorilere göre kod numaraları eklenmiştir. 
Bu sayede nerede kaldığınızı, neleri izlediğinizi kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Kardiyopedi videolarının sağ üst köşelerinde beyaz, sarı, kırmızı şeklinde küçük kalpler videoları bazal, orta ve ileri diye sınıflandırmaktadır. 
Yine hazırlık aşamasında videoların kolay anlaşılabilir olması açısından uzunlukları ortalama 8-10 dakika ile sınırlı tutulmuştur. Her videonun altında soru ve yorum kısımları bulunmaktadır. 
Bu alanlarda bilgi paylaşımında bulunmanız bizi son derece mutlu edecektir.