Sık Sorulan Sorular

Kardiyopedi' de özel vakaları nasıl bulabilirim?

Kardiyopedi.com'da paylaşılan vakalar uzmanlık alanlarına göre sınıflandırılmıştır. Bir vakayı paylaşırken, vakayı diğer sağlık profesyonelleri için keşfedilebilecek şekilde doğru şekilde sınıflandırdığınızdan emin olun. Belirli vakaları bulmak için arama çubuğuna tıbbi bir terim veya koşul girebilirsiniz.

Promosyon yayınlarını yükleyebilir miyim?

Kardiyopedi ile ilgili vakalar ve yorumlar, tıbbi bilgileri ilerletmek amacıyla paylaşılmalıdır. Belirli bir kişiyi, kurumu, ürünü veya hizmeti tanıtan herhangi bir durum veya yorum kaldırılacaktır.

Kardiyopedi editörleri veya moderatörleri yüklediğim vakada değişiklik yapabilir mi?

Kardiyopedi herhangi bir şekilde görüntüleri veya başlıkları değiştirmez. Tüm düzenlemeler sizin tarafınızdan yapılmalıdır.

Kendi vakamı nasıl silerim?

Paylaştığınız bir vakayı silmek için profilinizde vakayı bulun, Sil'i seçin.

Vakam onaylanmadığında ne olacak?

Vakanız belirlediğimiz doğrultularda değilse Topluluk Kuralları, onaylamayacaktır. Bir dava onaylanmadığında, nedenini açıklayan bir e-posta alacaksınız. Yüklediğiniz vaka ile ilgili olası bir gizlilik sorunu varsa, vakanız hemen Kardiyopedi'den silinir.

Kardiyopedi.com' dan en fazla kimler yararlanabilir?

Kardiyopedi.com doktorlar, doktor asistanları, tıp öğrencileri, sağlık görevlileri, hemşireler ve hemşire asistanları içindir.

Kardiyopedi.com sağlık profesyonelleri içindir. Lütfen ad, soyad bilgilerinizi güncelleyiniz!. Size daha iyi hizmet sunmak için kardiyopedi'de çerezler kullanıyoruz. kardiyopedi'yi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. daha fazla bilgi